אדריכל נוף מומלץ

אדריכל נוף מומלץ לגינה שלכם

הקמת גינה הינה פרויקט מורכב הנדרש לשרת את בעליו לטווח ארוך, לכן חשוב לתכנן ולהקים גינות אלו עם שירותי אדריכל נוף מומלץ כמו של חברת ערבות. אדריכל הנוף של החברה ילווה את כל הליך ההקמה מהתכנון ועד העבודה בשטח, כאשר בחברתנו מציעים לכם עבור שירותי אדריכל נוף מחיר כדאי עם מספר מסלולי תכנון המאפשרים התאמה לכל כיס.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

תפקידו של אדריכל נוף

בכדי להבין מה הופך אדריכל נוף לאיש מקצוע מומלץ, יש תחילה להבין את מהות תפקידו. אדריכל נוף הינו איש מקצוע המתמחה בתכנון שטחים פתוחים מחוץ למבנה אדריכלי. שטחים אלו יכולים להיות גינות פרטיות, פארקים, גינות ציבוריות, טיילת וכדומה. תפקידו של אדריכל הנוף הוא לנצל באופן אופטימאלי שטח פתוח באופן שיספק מענה פרקטי ואסטטי, עם ניצול מלא של משאבים ועם השתלבות נכונה בסביבה ובנוף. בכדי להגיע ליעדים אלו יש חשיבות רבה בפניה לשירותי אדריכל נוף מומלץ, מנוסה ומוערך.

אדריכל נוף מומלץ

בראש חברתנו עומד אסף, אדריכל נוף, דור שני בתחום הקמת הגינות, הניגש לעיצוב של גינות מתוך תשוקה ואהבה לפועלו, עם רצון להפיק את המרב בכל פרויקט בו הוא מעורב. הניסיון הרב של אסף ניכר בפתרונות וגישות ייחודיות ויצירתיות המותאמות אישית לכל גינה לפי מאפייניה והעדפות וצרכי בעליה. בנוסף, אסף מתמחה בעיצוב גינות תלת ממדיות בעלות טופוגרפיה זורמת ומשתנה המשלבת מגוון אלמנטים שתורמים ליצירת מרחב צומח ייחודי ומרשים. כל זאת עם עבודה יעילה החושבת לטווח ארוך, באווירה נעימה ועבור מחיר הוגן המותאם להגדרות תקציב.

תפיסות מובילות לעיצוב גינה

הביקוש עבור שירותי אדריכל נוף של חברתנו נובע מגישת עבודה מקצועית, נכונה ויעילה, המושתתת על מספר עקרונות בסיסיים:

  • פשטות מהווה אבן יסוד עבורנו בתכנון ועיצוב גינות, מתוך מטרה ליצור מרחב חיצוני נעים ושליו המבוסס על תכנון הגיוני, סדר נכון ואסתטיקה.
  • הגיוון בגינה נוצר על ידי שילוב נכון של ניגודי צבע, מרקם וצורה, וכן על ידי שילוב מוצלח של צמחייה ואלמנטים דוממים שונים.
  • שאיפה ליצירת מרחב הרמוני, מאוזן ופרופורציונאלי, עם שילוב מוצלח של צורות, חומרים, צבעים ואף ניחוחות.
  • שילוב חכם של מקצב ואיזון מאפשרים יצירת מרחב זורם עם המשכיות ורצף. שילוב זה נוצר על ידי תכנון סימטרי של אלמנטים שונים בגינה היוצרים מרכזי עניין שמאזנים אחד את השני.

לשירותי אדריכל נוף מומלץ

לשירותי אדריכל נוף במחיר משתלם, לקביעת פגישה ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת ערבות בטלפונים 052-2439449 ו-09-8948150.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים