בטון מוחלק לגינה מוטבע

ריצוף בטון מוחלק לגינה במחיר כדאי

עם חברת ערבות תזכו למענה מקצועי ושלם לכל צורכי תכנון ועיצוב גינות, החל בתכנון צמחיה ועד לבחירת משטחי ריצוף. בין היתר בחברה מבצעים יישום של ריצוף בטון מוחלק לגינה במחיר משתלם במיוחד ועם רמת ביצוע וגימור חסרת פשרות.

דברו איתנו >>

למה כדאי לעצב את הגינה עם ריצוף של בטון מוחלק

ריצוף של בטון מוחלק הפך למבוקש לצורכי חוץ בחצרות וגינות בזכות המראה האסטטי והמעודן, המשלב בין חזות טבעית לעכשווית. זאת לצד היותו חומר ריצוף איכותי, פרקטי, נעים למגע, יעיל, יציב ועמיד במיוחד בכל תנאי מזג אוויר וסביבה. החומר שאינו דליק ואינו נשבר ובטוח מפני החלקות, גם מספק משטח נוח ויציב להנחת רהיטי גינה.

בנוסף, ריצוף הבטון מעולה לגינות בזכות הפרדה בין אזורי צמחייה ומניעת גדילה של עשבים שוטים באזור המרוצף. מדובר בשיטת ריצוף יחסית קלה ליישום, שפשוט לתחזק ולנקות על ידי טאטוא ושטיפה במים. כמו כן מדובר בחומר ריצוף מתקדם שניתן לעצבו באופנים שונים, עם התאמה אישית מלאה בקשת רחבה של עיצובים, גוונים ודוגמאות, למשל בטון מוחלק לגינה מוטבע. 

הריצוף מתאים ליישום באזורים שונים בגינה, בין אם עבור משטחי הסבה גדולים או עבור שבילים. וביחס לפתרונות ריצוף איכותיים אחרים, מציעים עבור בטון מוחלק מחיר כדאי ומשתלם במיוחד.

הליך יישום הריצוף

יש לדעת כי יישום בטון מוחלק בגינה נדרש בניסיון וכישורים מקצועיים עבור פעולות של תכנון הנדסי, יישור הגינה והנחה נכונה של הריצוף באופן שימנע סדקים, נזילות וצמיחה של עשבים. כמו כן, ישנן מספר שיטות להנחת הבטון המוחלק.

אחת השיטות מורכבת מיישור של הקרקע והוספה של חצץ על גבי האדמה, שעליה מניחים ומקבעים בד יוטה עמיד שמונע צמיחת עשבים. כעת מונחות במהודק רשתות ברזל השומרות על יציבות הבטון ומונעות היווצרות של סדקים. על רשתות הברזל יוצקים את הבטון המוחלק ועם מכשיר מיוחד המכונה הליקופטר מחליקים את הבטון. לאחר מכן מחכים לייבוש חלקי של הבטון ליישום הטבעות, מרקמים או חלוקות שונות. בהמשך, לאחר ייבוש מלא של הבטון מורחים עליו שכבת סילר המעניקה לו ברק ומגנה עליו מפני כתמים.

מחיר בטון מוחלק לגינה

עבור בטון מוחלק לגינה מחירים לפי מטר רץ או מרובע ובהתאם למאפייני השטח, שיטת הנחה נבחרת, ולפי מידת מורכבות העבודות הנדרשות. כך למשל, המחיר נקבע על פי העדפות עיצוב וגימור של הריצוף, בין אם מדובר בצביעה מיוחדת, סוגים שונים של גימורים, הטבעות ועיטורים ועוד. כמו כן, מורכבות העבודות ניכרת בסוג המרקם המבוקש לריצוף, למשל מרקם המחקה דק עץ או אריחי קרמיקה.

למה בטון מוחלק עם ערבות

כי שלא כמו אנשים שעוסקים בבטון מוחלק בלבד  לנו יש יכולת לתכנן את הבטון מוחלק שיהיה בהתאמה עם עיצוב הגינה שלצידי הבטון גדלים צורות גבהים ממש לעשות תוכנית של הפיתוח והגינון טרם התחלת העבודה. כי סוף מעשה במחשבה תחילה

בפגישת תכנון הגינה עומדים גם על כל הפיתוח והבטון המוחלק. ופיקוח על כל החבילה והקשר בין הנושאים

הזמנת ריצוף בטון מוחלק לגינה

להזמנת ריצוף בטון מוחלק לגינה במחיר משתלם, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא  צרו קשר עם חברת ערבות בטלפון 052-2439449 או 09-8948150.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים