גינה בתל אביב עם ריצוף מעוצב

תכנון והקמת גינה בתל אביב שכל ההחלטות התכנוניות נעשו בפגישה אחת של 3 שעות בבית הלקוח כולל תכנון פיתוח החוץ שגם הוחלף כולו במקרה הזה בטון מוטבע בשיתוף עם רפי "מחותם " 14 ימים לאחר הפגישה הגינה והפיתוח היו גמורים לכבוד חג הפסח. ניתן לשים לב למדרגות הקטנות ביקום נכון חיפוי בטון מוטבע על קירות , 45 מעלות בקווים לריכוך מעברים והתאמות גינון וצמחיה לכל

גינה פרטית בתל אביב עם ריצוף מעוצב
גינה פרטית בתל אביב עם ריצוף מעוצב

לגינה הבאה עיצוב גינה בגני תקווה

גינה בתל אביב עם ריצוף מעוצב - בפרויקט הזה היינו אחראים בין היתר על כל עבודת הריצוף בבטון מוטבע. התכנון הוא שלנו, וחברת חותם שאתה אנו עובדים בשיתוף פעולה כבר שנים הייתה אחראית לביצוע. דוגמא יפה של הקשר בין התכנון לפיתוח והגינון. 

ניתן לראות עבודה נרחבת עם אלמנטים של בטון. בטון מוטבע ליצירת חומה קטנה ואדנית תוחמת למשטח של הדק. חתיכה מרובעת של בומונייט המשמשת ליצירת אלמנט דמוי דק, ובומונייט כללי של כל השטח - חיפויי קירות, יצירת קירות וחומות. ניתן לראות גם הגבהה קטנה לגינה צידית מצידו הימני של הבית.

עבודות כמו שניתן לראות בגינה זו בבטון מוטבע ובומונייט הוא תחום שאנו מתמחים בו במיוחד וחולשים על ידע רב בדרכים לתכנון וביצוע נכונים. אם מעניין גם אתכם לבדוק אפשרות של שימוש באלמנטים כאלה בגינתכם מוזמנים בחום להתקשר אלינו או ליצור קשר איתנו במייל או דרך דף צור הקשר שלנו.

צרו קשר עוד היום לפגישת תכנון גינה פרטית בביתכם. נשמח גם לייעץ בכל פניה או בעיה שיש לכם ותרצו להתייעץ לגביה עם בעל מקצוע. לפעמים אוזן של איש מקצוע זה דבר שאין לו תחליף ואנו נהנים מאוד לעזור לבעלי גינות מתוך אהבת המקצוע והתחום. 

לגינה הבאה עיצוב גינה בגני תקווה