גינה קסומה

עיצוב גינות מיוחדות וקסומות

ישנם כמה אלמנטים שהופכים כל גינה למקום קסום, הרמוני שנעים מאוד להביט בו, לבלות ולשהות בו. עיצוב גן קסום ומיוחד צריך להיות אפוף מסתורין וקסם, עם נופים ופרחים היוצרים יחד מראות מרהיבים עם ניחוח משכר. בכל הקשור ליצירת גינה קסומה, אנו מוגבלים רק על ידי הדמיון והתקציב שלנו. יצירת גינה מיוחדת וקסומה אינה מצריכה בהכרח שטח גדול. לעיתים קל יותר ליצור מראה קסום דווקא מגינה קטנה ואינטימית.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

כל גינה זקוקה לסידור נכון של צמחים במרחב על מנת לאפשר לה לנצל את הטופוגרפיה, השטח והנוף בצורה אופטימלית. בסופו של דבר מדובר בבחירת הצמחים הנכונים ושילובם יחד על מנת ליצור מראה הרמוני וקסום. מגוון האפשרויות הוא אין סופי וכך גם הצבעים והשילובים אותם ניתן לבחור כדי ליצור גינה ייחודית. יחד עם זאת חשוב להקפיד על מספר כללים כדי ליצור גינה שתתפקד, תשגשג ויהיה קל ונח לשמור עליה ולתחזק אותה, גם בטווח הארוך.

אלמנטים שהופכים את הגינה למקום ייחודי ומרהיב

עיצוב גינות מיוחדות וקסומות מצריך ידע וניסיון רב. על מנת לדעת אלו צמחים יתאימו לאזור בו אתם גרים ולסוג האדמה בגינה שלכם, חשוב מאוד להתייעץ ולעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים ובעלי מוניטין בתחום. חשוב לזכור שגינה היא השקעה ארוכת טווח ולכן יש צורך לעשות זאת נכון, כבר מהרגע הראשון. ניסיונות לתקן מאוחר יותר, דברים שלא נעשו באופן נכון בהתחלה, הם לרב קשים, יקרים ומתסכלים הרבה יותר. מומחים בתחום יוכלו לסייע ולייעץ לכם, על מנת שתוכלו לבחור מתוך מבחר את השיחים והפרחים שיתאימו לגינה שלכם.

כדי שהגינה תתאים לאופי ולצרכים שלכם, תוכלו לשלב צמחים צבעוניים ופורחים, יחד עם צמחים ירוקים שיאפשרו ניגודיות וטקסטורה המתאימה לכם. מי שרוצה מקום בגינה לגידולים אורגניים, ישנה אפשרות להשאיר מקום לערוגות או מקום בו ניתן לשלב בצורה נכונה וחכמה עצי הדר. משחקים של אור וצל ושימוש נכון בתאורה טבעית לא רק שמסייעים לצמחים לגדול נכון ובריא, אלא ממש משפיעים על יצירת האווירה הרצויה. כדי להשלים את המראה גם בלילה, חשוב לבחור ולהתקין תאורת גינה שתאיר את הגינה שלכם באור מרהיב וקסום.

אם אתם מחפשים חברה המתמחה בתכנון, עיצוב והקמת גינה קסומה ומרהיבה לבתים פרטיים, חברת ערבות היא המקום הנכון לפנות אליו. חברת ערבות מנוהלת על ידי אסף, הנדסאי נוף, מומחה לתחומי עפר, תשתיות והקמת גינות והיא שמה דגש מיוחד על שירות לקוחות והתאמתה של הגינה לצרכי הלקוח ותקציבו. כל זאת, תוך הקפדה על עיצוב מותאם לשטח, לנוף ולטופוגרפיה, וכמו כן על עיצוב תלת ממדי הרמוני וזורם שמאפשר ניצול מקסימלי ופונקציונלי של החצר שלכם. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-2439449.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים