גינה בכפר סבא



אבן מדרך בזלת מנוסרת בחלוקי נחל לבנים ואפורים

חשוב בכדי שהמראה יהיה מתאים להשתמש בחלוקי נחל בגדלים שונים מאוד

זרקור של חברת קישלר
גינה בכפר סבא
לעיצוב גינה הבאה בקדימה 
גלריית תמונות גינה

גינה בכפר סבא


אתי, בעלת גינה בכפר סבא. לקוחה שראתה באתר זה מגוון תמונות ובמיוחד אהבה את הגינה בתל מונד משנת 2014 ניתן להבחין בדמיון תפקידנו לייצר עיצוב מתאים  ומועדף על הלקוחות ואם יש תמונות של משהו שאהוב עליכים אז זה רק עוזר לטובתכם עדיף מאוד שתארגנו תמונות לפגישה איתי מראש כך שיהיה יותר יעיל ומכוון להעדפותיכם ברור שכל גינה יש לה את הצורניות המתבקשת אבל עדיין אפשר להכניס חומרים וסגנון של העדפותיכם לכל שטח כמעט.

מה שרואים פה זה את הגינה של אתי שעוצבה לאחר עקירות קשות של עצים שהיו שתולים שם נדרש הגבהות של אדמה והשבחת אזורים גנניים על ידי תיחוח עמוק של האדמה בכדי לבוא עם ציפיות מהצמחים החדשים ששתלנו עיצוב גינה זו נמצא בכפר סבא ליד הקאנטרי הישן מכתב המלצה קצר של אתי ניתן למצוא באתר זה.

מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולהזמין אותנו לפגישה. אנו נפתור את תכנון הגינה בדרך קלה ועניינית כבר בפגישה הראשונה פגישת תכנון גינה ארוכה שתגיע בסופו של דבר לשרטוט תוכנית פיתוח כללית שתהיה רצויה ואהובה על כל המעורבים. תכנון גינה בדרך זו היא בעלויות מוזלות  ולא חוסכת מידע מיקצועי  לדעתנו לדעת לקוחותינו חובה לכל בית גם לכאלה שלא הולכים לפתור את ביצוע הגינה בצורה מעוצבת מדי מי שמכוון לא גבוהה בענף זה ייצטרך בוודאות להשקיע כמה פעמים  בהקמת גינות ולא להנות בסופו של דבר מהגינה.

ניתן לשלוח לנו הודעה דרך טופס צור הקשר באתר.
עדיף לפנות אלינו במקביל גם טלפונית: 052-2439449 או 09-8948150
ניתן לשלוח בקשה להצעת מחיר גם באמצעות המייל : aravot11@gmail.com
נא לפרט במייל את גודל הגינה, מיקום בארץ ולפרט למתי נדרשת העבודה (בית בבניה/מיידי ועוד)

לגינה הבאה  גינה בקדימה מציגה המון יד חופשית לערבות.