שיפוץ ועיצוב גינות קיסריה

עיצוב גינה בקיסריה עם ברכת שחייה
דשא סינתטי עוטף ברכת שחיה גדולה בווילה מגניבה

את עיצוב גינה זו בקיסריה עשינו בתכנון כולל בחבילת עיצוב גינה בדרך הקלה בפגישה אחת ארוכה בביתכם.  בזמן של 4 שעות הגענו לתכנית פיתוח וגינון כללית שמראה את כל הקווים חומרים והפתרון של הגינה "יש לאסף את היכולת לראות את הפתרון הנכון המתבקש מבחינה צורנית באופן מידי כמעט" אחר כך נשאר שכלולים נוספים  ,פונקציות שימושיות מועדפות ושילובם , חומרים מועדפים , העדפות מבחינה כלכלית , דשא סינטטי / רגיל / בלי דשא , בעיות טכניות ופתרונם, גבהים וטופוגרפיה מעניינת , תאורה והצעות מחיר מפורטות לביצוע.

אני חוזר כל זה נעשה בפגישת תכנון הגינה בפגישה הראשונה יש לציין שבגלל שהתכנון גינה נעשה בפגישה הראשונה אז גם עלות התכנון גינה היא סמלית .

 

גינון בקיסריה עם עיצוב כולל
ספסל אבן שהיה קיים קיבל מיקום מחודש בגינון

 

הדשא סינתטי מקיף את בריכת השחייה מכל כיווניה
הדשא סינתטי מקיף את בריכת השחייה מכל כיווניה
מעבר של אבני מדרך בגבהים עולים
מעבר של אבני מדרך בגבהים עולים

דשא סינתטי מסוג וומבלי של שטיחי כרמל בהיקף הברכה לוומבלי מראה מט לא מבריק ועלים במראה טבעי כשמתקרבים רואים גם עלי דשא יבשים צהובים

מעבר של אבני מדרך בגבהים עולים שבעצם הם תחליף למדרגות וחלוקת הגינה עם חומרים לא מתאימים לחוץ.   אם אבני הדילוג הם גם גדולות מאוד אז השביל גם מזמין למדי
שיפוץ ועיצוב גינות קיסריה
מבט דרך הטולבגיה הפורחת אל חיבור הדשא ברכת השחייה וגבהי הגינה והדשא

ספסל אבן ממוקם בגינה במיקום הקודם שלו הוא היה נראה לא משולב כלל וכיום הוא דילג מקום ושולב בהתאמה
שיפוץ ועיצוב גינות קיסריה
ניתן לראות במבט מעין מבנה מתכת מעוצבת למטפסים וכפינת ישיבה
שיפוץ ועיצוב גינות קיסריה
בית מעץ המתחבר לנדנדות בצד אחורי קטן של הבית
שיפוץ ועיצוב גינות קיסריה
בית עץ בנוי למשחק לילדים זהו אזור אחורי של הווילה משחק לילדים גם נדנדות
שיפוץ ועיצוב גינות קיסריה

לסיכום:  שיפוץ ועיצוב גינה זו בקיסריה נעשה בהכוונה מתואמת עם הלקוחות אנו עושים ככל יכולתנו להציע ולכוון נכון את פתרון הגינה כדי לתת גם לנו הרגשה טובה שהשארנו לקוחות מרוצים וגינה שיכולה להצליח מבלי שנהיה משועבדים  לה.   בתחום סבוך זה נורא כל ללכת בדרכים של פתרונות שלא כל כך מתאימים לעיצוב גינות שלדעתנו עיצוב גינות זה דבר פראי והמראה צריך להיות כזה שכל הפרטים והחומרים  "הונחו שם כאילו באקראי" לדעתנו זה הסגנון שמתאים לעיצוב גינות פרטיות אם אהבתם צרו קשר ונגיע.

לעיצוב גינה הבאה בקדימה

גלריית תמונות הגינה