סטודיו in & out לאימוני ספורט בכפר יונה עם גינה פרטית גדולה

סטודיו in & out לאימוני ספורט בכפר יונה עם גינה פרטית גדולה - ביצענו מהפך בגינה פרטית בכפר יונה  ליצירת סטודיו מעוצב ועם אוירה כיפית ממלאת אנרגיות.  

סטודיו in & out בכפר יונה עם גינה

לגינה הבאה  בשוהם דירת גן עם דק חדש

בגלל שזה עיסוקו  הנוסף של אסף ערבות אנו ממליצים להירשם וליהנות מאימונים נעימים בערב עם תאורת אוירה מגניבה וגינה מעוצבת ומתוכננת בטעם טוב.  במקום מתקיימים כל יום אימוני   פילאטיס core שזה שיעור דינמי המשלב מגוון תרגילים ותנועות מעולם הפילאטיס והיוגה עבודה על שיווי משקל כח גמישות מתיחות   הדגש הוא על יצירת מרכז גוף חזק והתמקדות על חיזוק שרירי הליבה. 

עיצוב וחיטוב עיצוב אנרגטי ומגוון לחיטוב הגוף ולהצרת הקפיםעבודה על שרירי ידיים ירכיים עכוז ובטן בשילוב מוזיקה קצבית ואביזרי ספורט.

TRX אימון הרצועות שידוע כבר בעולם כולו מסתבר שעובד בצורה מעולה עם הטיות משקל גוף בזויות מתאימה לדרגת הקושי שלך מחזק שרירים שרירי ליבה יציבות וגמישות עם מכשיר זה קיימים מעל 2000 תרגילי ספורט

משולב אימון מחזורי ופונקציונלי בצורת תחנות מפתח מחזק ומשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני - סיבולת לב ריאה באלאנס כוח מתפרץ... 

זומבה אימון גופני אירובי מלא אנרגיות באמצעות ריקוד תוך שילוב סגנונות ריקוד מכל העולם.

יוגה אימון גופני רגוע ושלו עבודה על גמישות וכוח תוך שמירה על חיבור והקשבה  לעצמך ולגוף שלך מלווה במוזיקה מרגיע ונעימה

אימהות ועגלות לאחר לידה אימון חוויתי הדרגתי במטרה להחזיר את הגוף לכושר, עובד על חיזוק כל שרירי הגוף תוך דגש על יציבה נכונה וחיזוק שרירי רצפת אגן ,ליבה ובטן.

מגוון אימונים באוירת טבע
מגוון אימונים באוירת טבע

לפרטים והרשמה לפנות ישירות אל אביבה 052-8380336

לגינה הבאה שיפוץ כוללני של דירת גן