סקיצות תכנון גינות

כאמור, אנו בפגישה הראשונה ניגשים ישר ולעניין ומגיעים לפתרון התכנוני של הגינה אשר מצויר על דף סקיצה וכרוך בתשלום מוזל על תכנון. וזו הדרך הנכונה להתחיל את תהליך הקמת הגינה. בדף זה ניתן לראות מספר דוגמאות של סקיצות תכנון גינות.

נכון, דרושה פגישת הכרות אולי לתכנן קצת בע"פ אצלי בגינה. תאמינו לי זה לא רציני ומבזבז את הזמן של שני הצדדים עלות סימלית על תכנון רציני בריא לשלם לבעל מקצוע טוב ולא צריך יותר מזה.

ולאחר מכן הדרך אל הקמת הגינה מבטיחה הצלחה ושקט עבודה בריא לשתי הצדדים וגם שהצלחת הגינה מבחינה עיצובית מובטח וההתבגרות שלה לאורך הזמן מבלי שתאבד צורה ועיצוב שנים ארוכות.

לחץ לגלריית תוכניות נוספת  
גינה מעוצבת ברמת השרון  מפגש תכנון גינה עם לקוחות שהביאו המון בעלי מקצוע לפניי והיו מאוד מאוד סקפטיים לגבי בעלי המקצוע בתחום אפילו אלי הגיעו מוד חשדניים למרות שבדקו מאוד באתר זה  הפחדים התפוגגו לאחר שנפגשו עם לקוחות אחרים שלי מה שהביא אותם לפגישת תכנון הגינה איתי ללא מילים כמעט מה שגרם להצלחה מרובה כשנותנים לי לעצב בהנאה מהעבודה.
 צולמה בערב סיום עבודות הקמת הגינה יש בה מספר אלמנטים מיוחדים כמו פרגולה מעוצבת קטנה בהתאמה לגינה דשא קו יפה ומשתלב דק סינטטי בריכת נוי תאורת גינה מושקעת ספסל עץ  עיצוב בצמחים  סלעים טבעיים עם טחב אבני מדרך ועוד.         לגינה זו כנסו

4 תגובות
 1. דני הגב

  מתעניין בסלעי לקט גדולים.

 2. שם:: מיכל פודז'רסקי הגב

  אהבתי המון מעוניינת לשמוע הצעת מחיר לגינה

 3. איריס הגב

  הי, יש לי גינה ברמת השרון, והתרשמתי מהתכניות אצלך באתר. אני מסתכלת על התמונה כאן, בדף 'צור קשר' ושואלת: באיזה פירוט אתה נותן את התכנית? האם סקיצה מספיקה להסכם בינינו (אם וכאשר). אשמח לתשובה, מה התכנון כולל, האם למשל 'כתב כמויות', או משהו בדומה לזה. תודה איריס

 4. נופר ודור הגב

  אנחנו גרים במרכז תל אביב בדירה שכורה למספר שנים בודדות וברצוננו לשדרג את החצר עם דשא סינטטי וצמחייה במינימום הוצאות מאחר וזו דירה שכורה. גודל החצר כ80 מטר, האם יש לכם פתרונות לכך והאם אתם מבצעים גינות כאלו? ובאיזה מחיר?
  תודה,

השארת תגובה