הקמת גינה

על תהליך תכנון והקמת גינה

הקמת גינה עם חברת ערבות בנויה מהליך מקצועי, יעיל ומהיר שבמהלכו יכירו אתכם, יובנו ויאופיינו הצרכים שלכם. כך, בסופו של יום תזכו בגינה מעוצבת ומותאמת להעדפות האישיות ולאורח חייכם. בחברתנו מתמחים בהקמת ועיצוב גינות עם טופוגרפיה זורמת ורבגונית המשלבת אלמנטים אסטטיים ופרקטים, בהתאם להעדפות שלכם ומתוך ראייה ארוכת טווח.

בנוסף, בערבות מגלים רמה גבוהה של גמישות עם הליכים שונים והתאמה לכל הגדרת תקציב, המאפשרת גם הקמת גינה בזול.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

הליך מהיר ומקוצר להקמת גינה

למי שיש גינה קטנה ולמי שרוצה לחסוך בעלויות, אנו מציעים הליך הקמה מקוצר ומוזל של גינות, הכרוך בפגישה אחת אצלכם בבית. הליך זה מורכב מפגישת היכרות בה יתואמו ציפיות וייבחנו מאפייני החצר, בין היתר מבחינת טופוגרפיה, צמחייה מתאימה וקיימת, כיווני אור ואוויר, מעברים ושבילים מבוקשים, אזורי הסבה ועוד. על פי המידע נכין באותה פגישה סקיצה של הגינה שנעבד ביחד ואשר תישאר אצלכם, שתשאף לנצל באופן מלא את השטח הנתון, תחמיא לבית ותספק מענה פרקטי ארוך טווח. כמו כן נספק בפגישה זו הצעת מחיר מפורטת עבור הקמת הגינה המבוססת על נתונים שונים, כמו עלות הקמת גינה למטר, מורכבות ההקמה, סוג צמחייה, תשתיות ומערכות נדרשות וכדומה.

הליך מקיף להקמת גינה

למי שיש גינה גדולה ולמי שמבקש להשקיע יותר בתכנון והקמת הגינה שלו, אנו מציעים הליך אורך ומעמיק יותר המורכב ממספר פגישות, כאשר החלק הראשון של ההליך דומה להליך המקוצר. בפגישות הבאות נעבור שוב על תוכניות הגינה ובמידת הצורך נבצע בהן יחד עמכם תיקונים ונספק עבורן הצעת מחיר מפורטת.

כמה דגשים לסיום

תכנון נכון של גינה שאנו מציעים מבוסס על מספר פרמטרים בסיסיים שכדאי להכירם. קודם כל, עיצוב ותכנון של גינה מבוסס על הליך המפשט את העניינים ולא הופך אותם ליותר מורכבים ממה שהם כבר. כמו כן, פשטות זו נועדה לספק מרחב חיצוני נעים וניחוח, הגיוני, מסודר ואסטטי, כמה שיותר נוח לשימוש ופשוט לתחזוקה. בנוסף, אנו שמים דגש על שילוב מוצלח של ניגודים בגינה בין מרקמים, צורות וצבעים וביצירת גיוון נכון של אלמנטים במרחב עם קשר נכון בין פריטים דוממים כמו משטחים, טרסות ושבילים לבין הצמחייה שבגן. כל זאת לצד שמירה על מרחב הרמוני ומאוזן עם קצב ופרופורציות נכונים, המספק מוקדי עניין ומשלב בין צרכים פרקטים ואסטטיים.

לתכנון והקמת גינה

לקביעת פגישה עבור תכנון והקמת גינה ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת ערבות בטלפונים 052-2439449 ו-09-8948150.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים