אסף החביב, יישר כוח! ‏יום שלישי 23 ספטמבר 2008

בימינו קשה למצוא אנשים שמבטיחים וגם מקיימים, וזה קשה שבעתיים כאשר קונים בית חדש ונחשפים לכל כך הרבה בעלי מקצוע ומשימות שיש להשלים טרום הכניסה לבית ובמקביל. אתה הצלחת מעבר לזה, ותחת ידיך הנפלאות עשית את הבלתי אפשרי.

אנחנו הגענו אליך דרך האינטרנט אחרי שבחנו מספר הצעות של גננים שניתנו לנו ע"י מכרים, לכולם היו הצעות די שגרתיות ומאד לא אטרקטיביות להתמודדות עם האתגר של גינה קטנטנה. הצעותיהם גימדו את מימדיה

וגרמו לנו תסכול רב, כבר התחלנו להאמין שזה מה שניתן לעשות… עד שהגעת אלינו… משם כמו שאומרים "זו הייתה תחילת של ידידות נפלאה".

 

כבר מהשלב הראשוני של תכנון הגינה, פעלת במקצועיות מרהיבה, הקשבת בתשומת לב לחזון שלנו להפוך את הגינה הקטנה למרחב פרובינציאלי קסום, מגוון ומעניין כאחד. חזרת אלינו עם תכנית מאורגנת ומתוכננת למשעי שבכל חלק שבה מוטמע החלום האישי שלנו באופן מקצועי ומפתיע.

למרות גודלה הפיזי הקטן של הגינה, הצלחת לשלב בה בצורה הרמונית ומסוגננת מאפיינים טוסקאנים פרובינציאלים קלאסיים החל מסוכת גפנים שלצידה גדלים כמקובל בכל הכרמים

באיטליה וצרפת, שיחי ורדים, עצי פרי מיוחדים בהם ליצ'י, מנגו, ליים ותפוז סיני. וכמובן איך אפשר בלי עץ זית המסורתי שמפאר כל גינה באיטליה. ליצירת מראה כפרי אותנטי בחרת לשלב בגינה כדים ואדניות עתיקים ובהם צמחי תבלין ופרחים ססגוניים לצד אבני מדרך מיוחדות ושיחים מטפסים מקסימים ובכך הענקת לגינה אופי נינוח, טבעי ,עדין ומעוצב.

הגינה שמהווה המשך אינטגראלי של הסלון הפכה להיות מוקד המשיכה של כל באי הבית ויושביו. היא מקום מפלט של שקט ושלווה מההמולה העירונית, היא מקום אירוח מושלם תודות לפינת הברביקיו הנהדרת שארגנת בתכנון חכם ומדוקדק, והיא בהחלט מקום בילוי מועדף לבנותינו הקטנות אשר נהנות מכל רגע

בגינה שעבורן כל פינה בה היא אטרקציה בפני עצמה.

 

אסף אבל ההצלחה הזו לא הייתה שלמה לולא שני פרמטרים נוספים, הראשון תקציב ריאלי ושפוי אשר אפשר לממש את החלום מבלי לקחת משכנתא נוספת.

והשני…. והוא החשוב מכולם, אתה, יושרך האישי, מקצועיותך ואופייך הנוח שהפכו את החוויה למהנה ופרודוקטיבית.

תודה שהגשמת עבורנו חלום, ותודה שאתה ממשיך לטפח אותו בכל ביקור…מחדש!

אתי ודורי ברד יצחקי

הרצליה

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים