תכנון גינה

תכנון גינה כמה עולה?

מחיר תכנון גינה – תכנון גינה הוא בדרך כלל תהליך ארוך ויקר הכולל כמה וכמה פגישות ועולה כמה אלפי שקלים וזה עוד לפני שהגיעו לגעת לכם ברגב אדמה יחיד בגינה. הדבר יוצר תחושה של תהליך ארוך ומסורבל וגם מכביד על הכיס. אצלנו בערבות יש דרך מיוחדת לבצע את תכנון הגינה במחיר נוח. דרך ייחודית שמוזילה מאוד את המחירים, מפיקה תוצאות בזמן קצר וגם באיכות גבוהה הרבה יותר.

יש לנו את היכולת, בשיטה זו, להגיע בפגישה אחת של 3 שעות לערך לשרטוט במחיר לכל כיס על תכנון גינה ולהגיע  לתכנון שנאהב וכל המעורבים יסכימו עליו בלי לסבך את העניינים ולגרור את זה לסדרה של כמה מפגשים של תכנון. מדובר בפגישה אחת ארוכה בבית הלקוח שבה אנו יושבים ביחד. אנחנו מביאים איתנו קטלוגים, חוברות, וכלי שרטוט. אנחנו מנהלים שיחה, נפתחים, מבינים את הדברים ואחד את השני, ומגיעים לשלב השרטוט. זה קורה לאחר שעברנו על האזורים יחד ושמענו את הערותיכם וסיפוריכם על בעיות עיצוביות וטכניות בגינה.

בשלב זה, אנחנו נציע את הפתרונות שלנו. קודם כל בע"פ. אחר כך מעלים את התכנון על הדף. ובעצם זה קורה מול העיניים שלכם: אתם רואים איך העיצוב נולד. בהמשך מיקצה שיפורים אופציות תכנון אחרות עם עדיין לא מספיק אוהבים ובסוף הפגישה גם נדבר על מחירים תקבלו הצעות מחיר מותאמות לגינה שלכם מחולקות לפי נושאים דוגמה תאורת גינה, צמחיה, דשא סינתטי, ברכת נוי, פרגולת במבוק, דק, ועוד וגם מחירים לבקשות שונות שלכם ולעבודות מיוחדות מותאמות כל מה שאפשר להפריד עם אופציה על לוותר ולהוזיל לעצמכם אנחנו מפרידים. בהצעה בהמשך הפגישה גם ננסה לעזור לכם להוזיל בדרך הנכונה את מחיר הגינה. לדוגמה: מחיר הצמחייה בהצעה הוא בנפרד לפי גודל המיכל {כלי הקיבול למטה בליטרים} אז ניתן להחליט על צמחיה יותר צעירה עצים ושיחים יותר צעירים או בוגרים יותר תאורת גינה אפשרי לעשות בסיסית רק פרוזקטורים בדשא ולא להוסיף את גופי האווירה המיוחדים שמייקרים.

לא צריך ממש בפגישה להחליט את כל ההחלטות הכלכליות אתם כמובן נשארים עם התכנית ועם הצעות המחיר. אסף המתכנן הוא לא אדם לחצן בזמן הפגישה את ההחלטות הכספיות הסופיות ניתן לעשות אחר כך. תוכלו בעצם להחליט מחיר תאורה מחיר צמחייה מחיר סוג הדק אורן או היפאה מחיר בלי או עם במבוק עם בריכת נוי או בלי וכמובן שיש לנו את סעיף הגינה ששם אנחנו שומרים על הרמה המינימלית של עיצוב הגינה ושם המחיר לא יכול להשתנות.

הערה: יש להכין לפגישה את הגרמושקה של הבית או תוכנית של הבית בגבולות המגרש בקנה מידה 1 ל-100

הערת סיכום: הרצון של אסף ערבות שמגיע אליכם לפגישה הוא שתאהבו מאוד את תכנון הגינה בסוף הפגישה לכן לא להתבייש לדבר חופשי להביע דעה אישית ורצוי גם להתכונן לפגישה עם תמונות מועדפות מאתרים או ידע תיאורטי מכל אתר אינטרנט להציג לאסף ולעשות סיעור מוחין {רגוע ולא מיתלהם} עד שתהיו מרוצים מהתוצאות.

שלב השרטוט וייצור תכנית הגינה

בשלב השרטוט אנחנו מייצרים שרטוט ראשון, שרטוט שני וכן הלאה, בזמן אמת וביחד אתכם, עד שאנחנו מגיעים לשרטוט הסופי. התהליך הזה הוא דינאמי ומשותף. אנחנו נראה לכם את כל האופציות התכנוניות, כל האפשרויות וההעדפות. אנחנו נעלה רעיונות יצירתיים, מיוחדים ומקצועיים. אם עדיין לא תאהבו את זה מספיק, נציע אלטרנטיבות – הצעות ופתרונות אחרים עד שנגיע לדבר המדויק שאותו אתם רוצים.

מעלים את התוכנית הסופית על הדף. התוכנית הזו היא צבעונית, מצוירת באיכות גבוהה, ומראה את רוח הדברים. לזה אנחנו מוסיפים הצעות מחיר לגינה. מחולקות ככל האפשר לפי נושאים. הצעת מחיר לתאורה, לבריכת נוי, לפרגולת הבמבוקים, לדק. לכל מה שיש בגינה ואפשר להפריד.

תכנים נוספים בנושא זה

תכנון גינה וסקיצות שבוצע

גלריית תוכניות גינות

עיצוב גינה בדרך מהירה

סקיצות תכנון גינות

בין שמיים וארץ – חלומות ומציאות

בתפיסת העולם הסינית נוהגים לומר שאדם בריא משלב בתוכו שמיים וארץ ויודע גם להפריד ביניהם. אדם בריא הוא אדם שראשו בעננים, אבל רגליו נטועות היטב באדמה. כמו עץ חזק. שהוא גבוה ומפואר בעליונים, ומושרש היטב בתחתונים. ואם נעביר חכמה זו לאמנות העיצוב וההקמה של גינות, היינו רוצים לעודד אתכם להגיע לפגישה איתנו עם כל החלומות הכי פרועים שלכם, וגם להציע לכם להיות פתוחים לשמוע אותנו כשאנחנו נותנים את הראייה המקצועית שלנו שיודעת איך לעגן דברים בקרקע המציאות. יודעת מניסיון רב שנים. לפעמים משהו שנראה נכון בדמיון לא מתורגם יפה למציאות, אבל משהו אחר יכול לתת את התוצאה שתכלס רציתם. בואו עם השמיים שלכם. תנו לנו להיות האדמה.

מניסיון, לקוחות שבאים עם כל החלומות שלהם, אבל גם פתוחים לשמוע את מה שיש לנו להגיד מההבנה שלנו את הדברים, מקבלים בסוף את התוצאות הכי טובות.

לקוחותינו ממליצים

המלצה שכתבו לנו משפחת אבהר המקסימה מכפר יונה שעיצבנו להם גינה עם עבודת בומונייט:

לצוות ערבות שאסף בראשו. ביום בו ערכנו את פגישת תכנון והקמת גינתנו – לא שיערתי (ולא הייתה בי כנראה מספיק אמונה) שתוכל לעמוד בכל מילה שנאמרה ולהפוך את חלקת האדמה נטולת היופי שקראנו לה גינה לפינה קסומה מלאת אור צבעים וחיים!

תודה רבה על השקעתך. עבודתך המקצועית נותנת את פירותיה וכולנו נהנים להשקיף עליה מחלון ביתנו ולשהות בה בימים חמימים.

בהערכה רבה משפחת אבהר השמחה!!

לכל ההמלצות

לינקים נוספים באתר

קולקציה ענקית של גלריית גינות

גינות לפי שנים

קטלוג של מוצרים לעיצוב גינות

המלצות של בעלי גינות

אוקיי, כמה זה תכלס עולה?

או, טוב ששאלתם. הפגישה כרוכה בעלות תכנון סימלית, זולה בהרבה מעלות תהליך תכנון גינה רגיל. בסביבות ה-750 ש"ח, אם נדבר במספרים. וכבר ביום לאחר מכן אפשר להתקדם לביצוע גינה מוצלחת. מכיוון שאנו גם מבצעים את הגינות שתוכננו על ידינו, יש לנו את היכולת לשפר עוד את התכנון תוך כדי הביצוע.

אנחנו ממליצים מאוד לקיים את הפגישה הראשונה הזו. היא קלילה מאוד לכיס יחסית לאלטרנטיבות בשוק, יעילה ומקצועית מאוד, נעימה וחברית, ומוציאה אותכם עם תכנון גינה מוכן. מוכנים לצאת לדרך מיד לאחריה.

נשמע טוב?

מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, דרך טופס צור הקשר שבאתר או בשיחת טלפון פשוטה במספר 052-2439449 או 09-8948150ונקבע מועד לפגישת תכנון גינה בביתכם.

לדוגמאות נוספות של סקיצות תכנון גינה שנעשו בפגישה הראשונה.

דוגמאות לתוכניות שנעשו בפגישת תכנון ראשונה:

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים