עיצוב גינות גדולות

עיצוב ותכנון מוקפדים ליצירת גינת נוי מרהיבה

גנים מעוצבים המתוכננים בקפידה ציריכם להחזיק מעמד לאורך עונות ושנים ולהעניק לאורחים ולצופים עניין ויזואלי המתקיים בכל ימות השנה, ואפילו בשיאו של החורף. אומנם נכון הדבר שהגינה משתנה בהתאם לעונות השנה, וישנם צמחים שיותר רגישים לעונות כמו סתיו וחורף, אך יחד עם זאת שימוש נכון בצמחים עונתיים יוצר גינה בעלת גיוון ועניין וזה מרתק ומרהיב לראות אותה משתנה ומתחדשת בכל פעם מחדש. תכנון עיצוב והקמה מדויקים הם אלה שמביאים לתוצאה נכונה בטווח המידי וגם בטווח הארוך. חשוב לזכור שלצמחים יש נטייה טבעית לגדול ולהתפרס ולכן כדאי לדעת מראש היכן לשתול כל צמח, ואילו צמחים יכולים לגדול יחד ואילו לא.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

בעת עיצוב גינה גדולה או קטנה חשוב מאוד לשלב נכון על מנת ליצור גינה עמידה ומעניינת. תכנון ועיצוב נכונים הם כאלה היוצרים שילוב בין צמחים רב עונתיים או ירוקי עד, לצד צמחים ופרחים עונתיים. פריחה עונתית מביאה אתה שפע והפתעות, תוספת מיוחדת של צבעים, ריח ועניין לגינת הנוי שלכם.

בחירה מדויקת ושילוב נכון בין צמחים

בחירה נכונה של צמחים מתייחסת להבנה מעמיקה של כל השטח, כולל יצירת מוקדי עניין מיוחדים, התייחסות לנוף לטופוגרפיה, שימושים נדרשים מהגינה ועוד. צמחים רב שנתיים בעלי עלים מיוחדים או חזות מיוחדת, מרביתם הם ירוקי עד ומבטיחים גינה ירוקה ומלבלבת לאורך כל השנה. גם עשבי נוי וצמחי תבלין רבים הינם עמידים ושימושיים בעת ובעונה אחת וניתן ואף רצוי לעשות בהם שימוש משכיל על פי הצורך.

כאשר מדובר בהליך של עיצוב גינות גדולות, התכנון והעיצוב הינם מאתגרים יותר, שכן יש צורך ביצירת מוקדי עניין רבים יותר, ועדין לשמור על קו מנחה וזרימה בין המוקדים השונים ליצירת מראה בעל הקשרים נכונים והרמוניה. ישנם שיחים וצמחים מיוחדים בעלי נטייה מיוחדת להתפשטות, אלה מתאימים במיוחד לספק כיסוי על פני הקרקע, בין מוקדי עניין ובין צמחים אחרים. בסופו של דבר יכסו את כל האדמה החשופה שמסביבם. אלה יכולים להיות צמחים עשבוניים (כולל עשבים ושרכים), שמונעים צמיחה של עשבים שוטים והם בעלי תכונות דקורטיביות משל עצמם המשתלבים היטב בגינות נוי.

אם יש לכם גינה ואתם מעוניינים בבעל מקצוע שישדרג אותה, חברת ערבות היא הכתובת הנכונה עבורכם. חברת ערבות מתמחה בתכנון, עיצוב והקמה של גינות לבתים פרטיים. חברת ערבות מנוהלת על ידי אסף, הנדסאי נוף, מומחה לתחום העפר, תשתיות והקמת גינות ומציעה מענה בהתאמה מלאה לכל לקוח תוך התייחסות לתנאי השטח, לרצונות וכמובן גם לעיצוב הרצוי ולתקציב הקיים. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-2439449

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים