עיצוב גינות והשוואת מחירים

תכנון והקמת גינות פרטיות – השקעה לטווח ארוך

תכנון והקמה של גינות לבתים פרטיים דורש המון ידע וניסיון. כל בית וכל גינה מצריכים התייחסות לגורמים ולפרמטרים רבים, ביניהם התחשבות בצרכי הלקוח ותקציבו. גינה מתוכננת היטב בראייה ארוכת טווח, תדע להציע לכם קווים נקיים, הכוללים שילוב של שבילי גישה בתוך הגינה ובין האלמנטים שתבחרו, התייחסות אל הבית עצמו ואל הנוף הקיים באזור, ועוד פרמטרים שישדרגו לכם את רמת החיים ואת הנכס באופן משמעותי.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

ישראלים רבים שרוצים להקים גינה פרטית רוצים לדעת מהי עלות תכנון גינה. עלות תכנון בלבד היא זולה יותר מאשר עלות הקמת גינה למטר. תכנון גינה מחיר המשולב יחד עם הקמתה הוא לרב אטרקטיבי ומשתלם יותר מהרבה בחינות. באופן כללי מומלץ שאותו אדם שתכנן עבורכם את הגינה יהיה גם זה שיבצע את התכנון. באופן זה אתם יכולים לדעת שהתוכנית תצא אל הפועל בצורה נכונה ומדויקת וגם העלות הכוללת תהיה משתלמת יותר מאשר מחיר תכנון גינה בלבד.

בכל הקשור לנושא עיצוב גינות מחיר הינו פרמטר המשתנה בהתאם לגודל הגינה, המבנה הטופוגרפי של החצר, תכנון שבילים, ועד אלמנטים הנדרשים למרחב החיצוני כדי ליצור עבורכם את הגינה האידאלית. לקוחות רבים שעומדים בפני הליך של תכנון גינה עורכים במסגרת החיפוש אחר שירותי עיצוב גינות השוואת מחירים. כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר עבור הגינה שלכם, חשוב לשים לב מה ההצעה כוללת ואיך היא מתייחסת אל הגינה המתוכננת לטווח הקצר והרחוק. שילוב של תכנון והקמה גינה מקצועיים הוא פתרון מצוין מהרבה בחינות, אך גם בפן הכלכלי הוא הפתרון הנכון והחסכוני ביותר, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

מחירון תכנון גינות בפגישה ארוכה ועניינית בבית הלקוח יחד עם הלקוח

  • למגרש עד 250 מטר 750 שקל.
  • למגרש עד 350 מטר 950 שקל.
  • למגרש עד 500 מטר 1,100 שקל.
  • למגרש עד 650 מטר 1,300 שקל.

המחירים מתייחסים לאזור גוש דן  אסף ערבות מגיע לביתכם עם כלי שרטוט דפי סקיצה והמון תמונות של גינות פרי עיצובנו בספרים מודפסים לפגישה שנעשית בביתכם ואורכת בין 2 ל 5 שעות של מעוף והיפתחות בעניין תכנון הגינה ובסוף הפגישה תקבלו הצעות מחיר לביצוע מחולקות ככל האפשר לפי נושאים שניתן לחלק דוגמא: צמחיה דף נפרד לפי גודל תוכלו לבחור בצמחיה יותר צעירה או יותר בוגרת  תאורת גינה בדף ניפרד תוכלו לבחור בתאורה בסיסית או יחד עם גופי אוירה שמייקרים  דף ניפרד בריכת נוי עבודות  במבוקים דף נפרד דק  פרגולה ועוד.

דגשים בעת תכנון, עיצוב והקמת גינות

אם אתם מחפשים מידע בנושא עיצוב גינה מחיר או הקמת גינה מחיר, דעו שהמחיר הינו חשוב, אך חשוב עוד יותר לשים לב לתמורה. עיצוב והקמה של גינה ולו הפשוטה ביותר, עוסקים במראה זורם והרמוני, הכולל תכנון ופיתוח שבילי גישה, חלקת דשא, פינות חמד, פינת ישיבה, גינון מתאים, פינת למנגל, פינה טרופית ובחלק מהמקרים שילוב של בריכת שחיה, בריכת דגים, מזרקות ועוד אלמנטים מיוחדים התורמים רבות לנראות הכוללת. את האלמנטים המבוקשים חשוב לסדר במרחב בצורה חכמה, כך שכל פינה תקבל תשומת לב ראויה ויחד עם זאת הכול יהיה זורם.

בכל הקשור לסידור ושתילה של צמחים בגינה ישנה משמעות חשובה לסדר מבחינת גובה הצמחייה וההיררכיה, כך שעצים וצמחים גבוהים יהיו לרב מאחור ואילו שילוב שיחים נמוכים ופרחים מיוחדים יהיה בדרך כלל מלפנים. סידורי צמחים ופרחים בצדי השבילים ובפינות החמד מוסיפים יופי רב. כדי שהאסתטיקה של הגינה תישמר גם לטווח הארוך חשוב לתכנן את סוגי השתילים גם ביחס לשמש ולמערכת ההשקיה האוטומטית. תכנון גינה מקצועי יאפשר לכם גינה ירוקה ומשגשגת לאורך שנים ארוכות ושילוב של מערכת השקיה חכמה תסייע לכם ליהנות מהגינה בתחזוקה מינימלית וגם לחסוך זמן וכסף על הוצאות עתידיות.

אם אתם מחפשים שירותי עיצוב ותכנון גינות שישדרגו לכם את איכות החיים ואת הנכס, חברת ערבות היא הכתובת הנכונה עבורכם. במסגרת הפגישה אתנו, פגישה בת שעתיים עד ארבע שעות, נלמד ונבין את הצרכים שלכם ונכין לכם סקיצה שתתאר את התכנון המבוקש. כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים שתקבלו בדיוק מה שתאם צריכים, ולאחר פגישה אחת מהירה. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-2439449.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים