עיצוב גינות נוי

שימוש נכון בצמחים כדי לעצב ולתכנן גינות נוי

לרבים מאיתנו יש חלום, פנטזיה או אפילו תפיסה כיצד צריכה להיראות הגינה שלנו, אולם צלילה מעמיקה אל תוך עולם זה, מגלה כי רב הנסתר על הגלוי, ובכל הקשור להשקעה נכונה, מדויקת וארוכת טווח, כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום שיסייע לנו עם תכנון גינות נוי ועיצובן. שתילת פרחים, שיחים ועצים מתאימים במקום הנכון ובסדר הנכון הם לב ליבה של כל גינת נוי. וודאי תופתעו לגלות שניתן לעשות שימושים רבים בצמחים מוכרים, וביניהם צמחים רפואיים, צמחים עם סגולות מיוחדות, צמחי תבלין, פרחים מרהיבים ועוד. ולכן, תכנון קפדני ושתילה נכונה יהפכו את הגינה שלכם לשימושית ומיוחדת בעת ובעונה אחת.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

על מה כדאי לשים דגש בעת תכנון ועיצוב גינות נוי?

בעת עיצוב גינות נוי חשוב לעבור על תוכנית שתילה. במהלך תכנון זה חשוב לשקול את השימוש הטוב ביותר עבור כל צמח. כדי לקבל אפקט נכון של גינה מסודרת, זורמת ופונקציונלית כדאי לנצל את היכולת של כל צמח והצרכים שלו על מנת ליצור אפקט נכון לטווח המידי וכמובן גם לטווח הארוך (בשל העובדה שלצמחים יש נטייה לגדול ולהתפשט). עיצוב תוך שימוש בתכונות הטבעיות של הצמחים, תוך יצירת מוקדי עניין, הוא עיצוב נכון. חשוב מאוד לתכנן וליצור בגינה מוקדי ענין שכאלה על פי סוגי צמחים, עונות, סדר ומבנה. כך למשל שיחים שיכולים לגדול אחיד וצפוף מתאימים יותר ליצירת גידור או תיחום של אזורים בגינה. צמחים בעלי נטיית התפשטות מתאימים ליצירת כיסוי קרקע. עצים מסוגים שונים מתאימים ליצירת רושם, פינות חמד וצל.

שילוב של מוקדי עניין ומוקדים חזותיים היוצרים מראה תלת מימד מלבלב וזורם הינם חשובים ביותר על מנת לקבל גינה מרהיבה והרמונית. שימוש חכם באלמנטים ובצמחים יאפשר לכם ללכוד את תשומת הלב ואף כדי לקחת את השוהים במקום אל מסע קסום בגן. מוקד עניין בגינת נוי מתייחס אל אזור בעל מראה מסוים המאפיין אותו והוא מסייע ללכוד את מבט הצופה. גודל הגינה הוא זה שמנחה אותנו כמה מוקדים עניין אפשר ליצור, וכיצד ניתן לקשור אותם וביניהם כדי לשוות לגינה מראה הרמוני, מרגיע, מרהיב אך יחד עם זאת גם שימושי.

אם אתם מחפשים חברה המתמחה בתכנון, עיצוב והקמת גינות נוי לבתים פרטיים, חברת ערבות היא הכתובת הנכונה עבורכם. חברת ערבות מתמחה בתכנון, עיצוב והקמה של גינות לבתים פרטיים. החברה מנוהלת על ידי אסף, הנדסאי נוף, מומחה לתחומי עפר, תשתיות והקמת גינות ושמה דגש רב מאד על תכנון גינה אופטימלי שעונה על כל הצרכים. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-2439449.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים