עיצוב גינות עם דשא סינטטי

עיצוב גינה עם דשא סינטטי

רבים מאיתנו מעוניינים לשלב בגינה לפחות חלק אחד בגינה של דשא ירוק, נעים למגע ומרשים. זהו ללא ספק אזור מאוד שימושי, שרבים מבני המשפחה והחברים נהנים לשהות ולשחק בו ולנצל אותו כהלכה. יחד עם זאת דשא אמיתי אינו פשוט לגידול ותחזוקה, הוא מצריך כמויות אדירות של מים להשקיה, ונדרשת תחזוקה תמידית, הכוללת חומרי דישון והדברה על מנת להצליח ולשמור אותו כמה שיותר ירוק לאורך כל עונות השנה. כאשר התוצאות אינן טובות, החלל הופך פחות מסביר פנים ושימושי, ולכן רבים מעדיפים כיום לשלב עיצוב גינה עם דשא סינטטי.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

יש כיום מגוון רחב והיצע מרשים של סוגי דשא סינטטיים הנבדלים אלה מאלה באיכות חומרי הגלם, גובה הדשא עצמו, הבדלים בנראות – עד כמה השערות ביריעה מזכירות דשא אמיתי והבדלים ברמת התחזוקה הנדרשת. הבדלים אלה הם שמשפיעים לרב על מחירו של הדשא, ולכן אם אתם מחפשים עיצוב גינה דשא סינטטי מומלץ להשקיע בטוב ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם, שכן לטווח הארוך זה יסתבר כהשקעה הנכונה והמשתלמת ביותר.

שיקולים בבחירת דשא סינטטי

אין שום ספק שדשא סינטטי מצריך הרבה פחות תחזוקה ומשאבים לטווח הקצר והארוך, וזו גם הסיבה העיקרית מדוע רבים מעדיפים להתקין דשא מלאכותי על פני דשא רגיל. יכולתו של דשא סינטטי להישאר ירוק עד בכל מזג אוויר ולאורך כל השנה, מהווה גם היא גורם מכריע בשיקולי הבחירה במוצר זה. קל מאוד לחתוך אותו בהתאם לצורה הנדרשת ולתחום אותו לאזור מדשאה יפה, לכיסוי נוח ומרשים באזורים כמו – מסביב לבריכה, מסביב לפינות ישיבה ועוד.

גם במקרה של התקנת דשא סינטטי תכנון בשילוב עבודה מקצועית יספקו לכם תוצאה טובה ומרהיבה. ראשית כל יש להגדיר את אזור הדשא, גודלו וסוגו. שנית יש צורך בעבודת הכנה נכונה שתיישר את פני השטח ותהדק אותו למקסימום האפשרי, דבר זה בא לידי ביטוי בתוצאה סופית של שטיח דשא ישר ומתוח היטב. דשא סינטטי לרב מודבק על גבי משטח דק, ולכן כל גרגר מתחת לשטיח יכול להשפיע על רמת המתיחה שלו ועל מידת הנעימות שלו למגע. כדי למנוע גדילה של עשבים שוטים חשוב לאטום את אזור משטח הדשא ב – 100% לחדירה של אור, אי עמידה בפרמטר זה, תביא לכך שבטווח הארוך תצטרכו להתמודד עם עשבים לא רצויים.

מעוניינים לעצב את הגינה מחדש ולשלב בה אלמנטים דקורטיביים יפים ואולי גם דשא סינטטי איכותי? חברת ערבות, המתמחה בתכנון, עיצוב והקמה של גינות נוי לבתים פרטיים, היא המקום הנכון לפנות אליו. חברת ערבות מנוהלת על ידי אסף, הנדסאי נוף, מומחה לתחום העפר, תשתיות והקמת גינות, והיא שמה דגש רב מאד על עיצוב שמתאים לשטח, לנוף והטופוגרפיה, וכמו כן על עיצוב תלת ממדי וזורם, המאפשר ניצול מקסימלי ופונקציונלי של החצר. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-2439449.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים