עיצוב גינות פרטיות במרכז

האתגר שבעיצוב גינות קטנות

עיצוב גינות מתוכנן ומוקפד יכול לשנות לנו את המראה של הבית והחצר ב – 180 מעלות מיד בסיום הפרויקט. הבדלים של לפני ואחרי בכל הקשור לאפשרות ליהנות ולהתבונן בגינה יפה ומרגיעה לעיתים בלתי נתפסים. שילוב של צמחים ירוקי עד יחד עם פרחים עונתיים ססגוניים, מצליח לייצר אווירה שקשה להסביר

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

אותה במילים, כזו שמביאה את הטבע ממש אליכם הביתה. גם במגרשים משופעים או חצרות בעלי תנאים טופוגרפיים לא אופטימליים, ניתן בעזרת תכנון נכון וידע מקצועי להגיע לתוצאות מרשימות.

התייעצות עם מומחים לגינון ונוף יכול מאוד לסייע לכם להתכוונן אל המטרות החשובות לכם מהגינה ואל הדרך הנכונה, וכיצד להוציא מטרות אלו אל הפועל. עיצוב גינות פרטיות במרכז הארץ למשל, הוא לרוב מאתגר יותר. בשל צפיפות הבניה, דירות הגן לעיתים קרובות מציעות גינה קטנה או תנאי שטח שהם יותר מאתגרים לתכנון. ישנן גינות שהתכנון שלהן מצריך יותר ידע וניסיון, כדי לנצל נכון תוואי שטח קטן ועדין לתת לו מראה מעודכן ומתאים לשימוש שיעשה בו. שימוש באלמנטים בצורה נכונה ומדורגת יביא לגינה מרשימה ומשגשגת בטווח המידי והרחוק כאחד.

 

התייחסות אל הגינה כמכלול שלם

התייחסות אל גינה כמכלול שלם ביחס אל הנכס והנוף הקיים באזור היא הדרך הנכונה ליצור גינה ייחודית שמשתלבת. התייחסות אל חלונות וכיווני רוח אל הבית, חיונית מאוד גם היא, על מנת לשמר את החלונות הנשקפים מהבית מצד אחד ולא לחסום כניסה של רוח מצד שני. לקוחות רבים שמים דגש על גינה אינטימית ופרטית. פרטיות בגינה מושגת בדרך כלל על ידי עצים, חומת שיחים או גדר. האפשרות הטובה ביותר היא ליצור מרחב אינטימי בעזרת שיחים או עצים שמכניסים צבע ירוק וטבעי מצד אחד, אך גם מעניקים מיסוך והגנה מפני שמש מצד שני. בערים צפופות עם דרגות זיהום אוויר גבוהות, צמחיה ירוקה וצפופה מסייעת גם לשמירה על אוויר נקי ואיכותי יותר.

תכנון גינה עם חצר משופעת יכלול פעמים רבות שימוש במסלעות וטרסות, על מנת לנצל את הטופוגרפיה בצורה מיטבית וגם כדי למנוע סחף של אדמה וצמחים בתקופות בהם יורד גשם. לטרסה בשילוב מסלעה ישנן מספר יתרונות שכן היא יוצרת לנו מראה זורם, בעל מרקמים, גבהים וצבעים שונים. בנוסף, ניתן לחלק את הטרסות לפי מספר נושאים או סוגי צמחים, כדי ליצור מראה מגוון ומרשים.

מעוניינים בשירותי עיצוב גינות מקצועיים? חברת ערבות היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה, שמתמחה בתכנון, עיצוב והקמה של גינות לבתים פרטיים, מנוהלת על ידי אסף, הנדסאי נוף, מומחה לתחומי עפר, תשתיות והקמת גינות. החברה שמה דגש מיוחד על שירות לקוחות והתאמה הגינה לצרכי הלקוח ותקציבו ומקפידה על עיצוב מותאם לשטח, לנוף ולטופוגרפיה, וכמו כן על עיצוב תלת ממדי הרמוני וזורם שמאפשר ניצול מקסימלי ופונקציונלי של החצר שלכם. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-2439449.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים