עיצוב גינות קטנות

תכנון ועיצוב גינת החלומות שלכם – כך תעשו זאת נכון

עיצוב גינה קטנה או גדולה מתחיל תמיד בתכנון קפדני. כדי להקים גינה יפה ופונקציונלית שתגדל יפה ותשגשג במשך השנים חשוב להבין בסוגי קרקעות, סוגי צמחים, אקלים ועוד. אלו צמחים מתאימים לאיזה אזור בהתאם לכיווני השמש, הצל והבית עצמו ונקודות אחרות הם פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון. התאמה של כל הפריטים לכדי גינה קטנה שלמה ומושלמת היא ללא ספק עבודות אומנות המצריכה ידע וניסיון. המטרה העיקרית של עיצוב גינות קטנות היא יצירת חוויה הרמונית, המשתלבת עם הבית ומאפשרת זמן איכות לכל דיירי הבית, כדי לשבת יחד, להירגע מיום קשה או ליהנות יחד עם כל בני המשפחה והחברים.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

בשל הביקוש לדירות צמודות גן או דירות פרטיות, ישנה מגמה של מכירת דירות עם גינות קטנות יותר, וזאת בעיקר עקב עליה חדה במחירי הקרקעות. למרות המחירים שאינם מפסיקים לטפס בהתמדה, ישראלים רבים אינם מוכנים לוותר על החלום של בית עם גינה, אפילו שתהיה קטנה. גינה קטנה מעוצבת היא מעט יותר מאתגרת לתכנון, כי היא מצריכה ניצול טוב וחכם של תא שטח קטן יחסית, ויחד עם זאת עדיין צריכה להיראות מטופחת יחד עם כל האלמנטים החשובים לבעלי הנכס.

לנצל את השטח הקיים

כדי להפיק את המקסימום בעת תכנון גינות קטנות, צריך להבין ראשית כל בכמה שטח מדובר, האם ניתן לנצל את כולו או מה ניתן לעשות כדי לנצל אותו באופן הטוב ביותר. פעמים רבות לא מדובר בשטח שכולו במישור אחד ואז יש צורך לתכנן מסלעה יפה או אולי טרסות הכוללות שביל או מדרגות. אך לפני שמתחילים חייבים לזהות את סוג האדמה והעומק שלה, ובמידת הצורך לשלב אדמה אחרת או נוספת, על מנת לאפשר לסוגי צמחים שונים לגדול ולהתפתח לאורך שנים. גם תכנון של מערכת השקיה אוטומטית הינו חשוב ביותר כדי לחלק את הגינה לאזורי השקיה שונים ולאפשר לכל צמח בכל אזור לקבל את כמות המים המדויקת אותה הוא צריך כדי לפרוח ולשגשג.

כדי להקים גינה בדיוק כמו שאתם חולמים, חשוב לפנות אל מומחים בתכנון, עיצוב והקמה של גינות לבתים פרטיים. בכל הקשור לנושא עיצוב גינות קטנות תמונות הן אלמנט שיכול לעזור ותוכלו להיכנס אל אתרי אינטרנט של מומחים בתחום כדי להתרשם מגלריות של גינות לדוגמה. דבר זה גם עשוי לתת לכם רעיונות לגבי הגינה שאתם רוצים לעצמכם. חשוב לבדוק ולקבל הצעות מחיר, אך מכיוון שגינה קטנה או גדולה היא השקעה לטווח ארוך, חשוב עוד יותר לבדוק איכות ומקצועיות.

אם אתם זקוקים לשירותי תכנון גינה קטנה או גדולה שתשדרג לכם את איכות החיים והנכס, חברת ערבות היא הכתובת הנכונה עבורכם. חברת ערבות מתמחה בתכנון, עיצוב והקמה של גינות לבתים פרטיים והיא מנוהלת על ידי אסף, הנדסאי נוף, מומחה לתחום העפר, תשתיות והקמת גינות. החברה שמה דגש רב על שירות לקוחות ברמה גבוהה ועבודה יחד אתכם, עד להשגת תכנון גינה אופטימלי שעונה על כל הצרכים. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-2439449.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים