עיצוב גינה בכניסה לבית

לקטגוריה הבאה – עוד תמונות של גינות מעוצבות על ידינו.

יש המון סגנונות של עיצוב גינות בכניסה לבית אבל חוקי עיצוב כלליים הם דומים ברובם לכל התחומים תחום עיצוב הגינות הוא לדעתי דומה לשאר חוץ מעניין הצמחים שהם יצורים חיים וצריכים להיקלט ולהצליח עניין ה צל שמש רוח מים משפיעים גם על העיצוב אבל יש לציין שכשמתכננים גינה לא מתחילים מבחירת הצמחים קודם כל קווי העיצוב וההתאמות השימושיים והטכניים ורק לאחר מכן מלבישים על זה את הצמחייה המתאימה זה נכון חוץ מהעצים שמסתכלים עליהם כבר בהתחלת תכנון הפיתוח מרצפות וכאלה מכיוון שיש אזורים שזקוקים למיקום עץ , עץ הוא מקרר אקלים תחתיו עץ הוא מצל וחשוב מאוד למקם נכון עם המון מחשבה קדימה על ההתבגרות שלו וההיתעצות שלו לאן ואיך אנו רוצים שזה יקרה .  כמובן שבחירת העץ עצמו רצוי להתכוונן כבר בהתחלת  פחות או יותר אבל לא חייב

כשאתם מגיעים לשלב היפה של פתרון תכנון הגינה חשוב לחשוב לא מבחינה טכנית בכלל בהתחלה אלא קודם כל מבחינה עיצוב דוגמה לטעות נפוצה: קו הדשא או המסלעה הכי קל מבחינה טכנית זה להמשיך אותו בקו הבית או הריצוף הקיים כבר בראש זה נתפס נכון   בפועל זו טעות גדולה שיוצרת חוסר בקשר והרמוניה ברור. התיקון אומר: הדשא צריך לעטוף מעט את רחבת הריצוף והבית ולהמשיך משם לכיוון המתוכנן ואותה הטעות חוזרת בהמון דברים של צמחיה גדרות תאורה וחלוקה כללית של עיצוב הגינה.

הזמינו אותנו לפגישת תכנון גינה בתשלום סמלי שלאחריה תצאו עם תוכנית פיתוח וגינון  הפגישה אצלכם בבית תכירו את אסף שמגיע לביתכם עם כלי שרטוט והרבה חומר להיפתח ולהקל על הבחירות  אסף מגיע בתור מעצב גינות ולא מגיע בתור איש מכירות אגרסיבי.       

עיצוב גינה בכניסה לבית

עיצוב גינה לבית צריך להיות יפה ומושלם שכן הכניסה לבית היא החלק הראשון שרואים כאשר נכנסים אל הבניין. עיצוב גינה בכניסה לבית צריך להתבצע על ידי איש מקצוע שמכיר את הפרמטרים השונים שיש להתחשב בהם. הגינה יכולה להיות מעוצבת במגוון רחב של סגנונות כמו חלוקי נחל, אבני מדרך ואפילו בריכות נוי.

 במאמר זה נתייחס אל עיצוב גינה בכניסה לבית מאמר זה יתמקד בעיקר בטיפים שונים. לעיצוב גינה בכניסה לבית. חשוב מאד לבחור מעצב גינות שיכול לעצב את הגינה ללא קשר לגודלה. הוא יוכל להתאים את הדרכים השונות לעיצוב גינה בכניסה לבית בהתאם לרצון של בעל הבית.

עיצוב גינות קטנות טיפים שכדאי להכיר

  • הקפידו לא להעמיס – פעמים רבות כאשר ישנו שטח חלל קטן רבים מעוניינים להכניס אלמנטים רבים כמו אבני מדרך, מקומות ישיבה ובריכות. כאשר אין די מקום לאלמנטים האלו נוצר עומס ויזואלי והגינה לא מעוצבת בצורה יפה. חשוב מאד להקפיד לא להעמיס.
  • חלוקה נכונה של אזורים תורמת לעיצוב הגינה – חשוב מאד ליצור הפרדה וחלוקה בין אזורים שונים בגינה. את ההפרדה ניתן ליצור על הנחת דשא בחלק מהגינה.
  • משחק נכון עם גבהים – על מנת ליצור מראה ויזואלי מרשים ולגרום לגינה הקטנה להיות גדולה יותר. חשוב מאד לשחק בין הגבהים השונים הדבר מתייחס על ידי תלייה של אדניות על הקירות או צמחים מטפסים. ניתן גם לשחק בגובה בין עצים גבוהים לשיחים.
  • הקפידו על צבעוניות הגינה – על מנת לעצב גינות קטנות שנמצאות בדרך כלל בכניסה לבית חשוב מאד ליצור צבעוניות ומגוון רחב של פרחים. אם הצבע השולט הוא רק ירוק מראה הגינה יראה משעמם במיוחד הוספה של צבע בין אם על ידי פרחים או על ידי עצי פרי תורמת לעיצוב הגינה.

מהו מחיר של עיצוב גינה בכניסה לבית?

קשה לענות על שאלה זו בבירור כי היא כוללת בתוכו מרכיבים שונים וכל עיצוב גינה שונה מהאחר כנון ועיצוב של גינה קטנה יכול לעלות 2000 ולהגיע עד אלפי שקלים במקרה של הקמת גינה .​

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים