פונקציות בעיצוב הגינה

פעילות בגינה לפני שאנו מתחילים לחשוב על עיצוב גינה וקוראים למעצב גינה עלינו לעשות מעט חושבים לבד על איזה פונקציות שימושיות היינו רוצים שיהיו לנו בגינה והכוונה היא לאביזרים משלימים שאם לוקחים אותם בתכנון בחבילת התכנון הראשונה יוצא הכי מותאם ומעוצב.

רצוי שתסדרו את הבחירות לפי סדר העדפתכם וההחלטות הסופיות יעשו כבר עם מעצב הגינה, מהסיבה שלא בכל גינה ניתן להכיל כל מה שרוצים מבחינת מקום עיצוב ושלא יפגע בנוחות הכללית של הגינה.

ניסינו להכניס את כל הדברים המתאימים לשימוש בגינה ספסל עץ, ספסל  אבן, סט קפה, נדנד זוגית או יחיד, ערסל, מנגל בנוי, מקום למדורה, מערכת גקוזי, מחסן, ביקתת מגורים, מטבח גינה, בריכת שחיה, בריכת שכשוך, כיור לגינה, מיטת שיזוף, מקלחון סולארי, עצים שניתנים לטיפוס, מסלול הליכה מוגדר בהיקף הגינה.

טרמפולינה, מתקן מתח מקבילים, חבל טיפוס, בית עץ לילדים, שולחן טניס מתקפל, מתקן סל, מתקן שעשועים מוטורי, בית עץ למשחק לילדים, שערי קט רגל

פשוט צריכים להגיע עם רשימת העדפות ואנו נייצר מזה ומהאלנטיים העיצוביים המשלימים עיצוב גינה שימושית ונוחה לשוהים בה.

בתמונה עיצוב דירת גן בקרית אונו נעשתה אל אדמת טוף גרוס הצמחייה בה עוטפת יפה מאוד את הגינה והאבנים עוזרים ביצירת תלת מימד  כדי להיכנס לתמונות של הגינה באתר לחצו כאן.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים