שיפוץ גינה בהרצליה

צורית שיפוץ גינה בהרצליה

לגינה הבאה שיפוץ כולל ברעננה המון פינויים גיזומים עקירות החלפת אדמה באזורי הגננים בלבד צורית אהבה והשקיעה במכתב המלצה בסוף העמוד.⇓

שלום,

אני רוצה להמליץ בחום ומכל הלב על אסף ערבות תכנון והקמת גינות כגנן המאה!

אני הרבה זמן חלמתי על גינה מעוצבת (ה"גינה" הקיימת שלי היתה ישנה ומוזנחת ולא היה קל לדמיין איך תצא ממנה גינה מעוצבת). ראיתי לא מעט עבודות של גננים – ולא הצלחתי להתחבר לסגנון שלהם. ואז ראיתי את האתר של אסף ופשוט התאהבתי בכל גינה וגינה שהוא עיצב והקים- כולם היו בדיוק הסגנון שחיפשתי!

מהרגע שנפגשתי עם אסף הבנתי שמדובר באיש מקצוע יוצא דופן, שמסוגל לראות את הפוטנציאל של הגינה שלי ומקשיב לי ומבין את הרצונות שלי. ושאני לא צריכה להתערב או להשגיח על העבודה שלו – כי הוא פשוט יודע מה צריך לעשות

אסף עבד על הגינה שלי במשך כשבועיים וחוץ מהעבודה הסופר מקצועית שלו – הוא בן אדם שמאד נעים לעבוד איתו – ורואים שהוא מאד אוהב את העבודה שלו. החל מהסילוק של הגינה הישנה ועד ההקמה והעיצוב של הגינה החדשה עד הפרטים הכי קטנים כדי שתצא גינה חלומית.

וכך אני יכולה לתאר את הגינה שאסף יצר אצלי – פשוט חלום, חלקת גן עדן משלי – שכל יום לא מפסיקה להתפעל ממנה (כמו כל מי שנכנס לגינה).

עשיתי לא מעט עבודות שונות בבית שלי ולרוב התוצאות בסוף היו פחות ממה שדמיינתי.אבל עם הגינה שאסף יצר אצלי – קרה בדיוק הפוך – המציאות עלתה על כל דמיון.

תודה לך אסף על הגינה – יצרת אצלי גינה מדהימה ביופייה עם אוירה כל כך נעימה ורגועה שיוצרת שקט ושלווה פנימית.

צורית

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים