גינה ביתית – שדרוג משמעותי לאיכות החיים ולנכס שלכם

עיצוב ותכנון גינות פרטיות – שדרוג משמעותי לאיכות החיים ולנכס שלכם

בין אם מדובר בדירת גן או בבית פרטי, עיצוב גינה משפר משמעותית את עיצוב הבית שלכם, ממלא אותו ביופי, צבעים, מרקמים והשראה. עיצוב ותכנון גינות מקצועי משווה לבית אופי מיוחד ומקורי ופעמים רבות מייחד אותו מאחרים. אחת הדרכים הטובות להבין איזו גינה פרטית מתאימה לבית לכם, היא פשוט לראות תמונות או דוגמאות של גינות אחרות. משם תוכלו ללמוד אלו צמחים, עצים, ואלמנטים מיוחדים יתאימו גם לגינה שלכם ולטעמכם האישי. גינה יפה צריכה להתאים לכם וגם לסגנון החיים שלכם, יחד עם זאת חשוב לבחור צמחים, פרחים ואלמנטים שיתאימו למצב הקיים ולאקלים ולסביבה בו אתם גרים.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

עיצוב של גינות פרטיות קטנות מצריך תכנון קפדני מראש. לכן כדאי תמיד לפנות אל מומחים בתחום על מנת לקבל ייעוץ וסיוע בהקמת גינה שתתאים במיוחד אליכם ואל ביתכם. ישראלים רבים מעדיפים לקנות בית פרטי או דירת גן, גם כאשר מדובר בגינה קטנה יחסית. גינה קטנה או גדולה משמשת כמרחב בו הילדים יכולים לשחק בצורה בטוחה, וגם כזה שמציע לנו, למשפחה ולחברים מקום נעים לשבת בו ולנוח מיום מעייף. הקמת גינה ביתית וקטנה הינה מאתגרת יותר לתכנון ולביצוע, שכן היא צריכה להכיל את כל האלמנטים החשובים בכניסה, בבית ובחצר וכל זאת בתא שטח קטן יחסית.

בחירת סגנון גן שיתאים לכם

בחירת סגנון הגן בבתים פרטיים משתנה בהתאם לטעמכם האישי, האקלים במקום בו אתם גרים, כמות השמש והצל במהלך היום וסוג האדמה. כל אלה יחד מכתיבים סוגי צמחים אפשריים, מחיר ואילו אלמנטים תוכלו לשלב בגינה שלכם. כיום בדירות רבות ישנה העדפה ברורה לדשא סינטטי על פני דשא רגיל ויש לא מעט הצדקה בכך. הן בכל הקשור למחיר והן בכל הקשור לתחזוקה הנדרשת וגם לרמת העמידות. עבור מפגשים עם חברים ומשפחה תוכלו תמיד לשקול פינה שתיכלל בעיצוב הגינה שלכם, תשתלב בגינה ותיתן אווירה של ביתיות וגם חום, יחד עם סטייל.

ישנם כיום מגוון רחב של סגנונות לעיצוב גינות פרטיות וכל אחד ואחת יכולים למצוא בקלות סגנון שמתאים לנכס עצמו, לטעם האישי וגם לתקציב. ישנם כמה נקודות שחשובות לבעלי גינות כדי ליהנות מהגינה ולמקסם את האפשרויות הקיימות בה. להרבה לקוחות חשוב מאוד שתהיה חלקה נעימה של דשא לרביצה ומשחק, בנוסף על כך לקוחות רבים מבקשים לשלב בעיצוב הגינה שלהם מסלעה, טרסה, שבילי אבנים ייחודים ועוד אלמנטים שיגרמו לגינה לפרוח ולשגשג ולהראות יפה ומושקעת.

ישנן גינות בהן ניתן לראות סדר וארגון – נטיעות סימטריות, שבילים מוגדרים היטב וצמחים מטופחים שגזומים כהלכה. כל אלו תורמים לאווירה הרשמית יותר של הגינה שלכם, התורמת למראה מדוקדק מאד וגם מושקע. לעומתן יש גינות פראיות יותר בהן אין סדר מוגדר, וניתן לראות יחד בהרמוניה מגוון צמחים וצבעים המשתלבים יחד אלה עם אלה. גינות אלו הן פחות מאורגנות ומסודרות ומזכירות יותר את הטבע, בדיוק כפי שהוא, ללא כל התערבות לעיתים.

להגיע לכתובת הנכונה

כדי ליצור גינה מטופחת שמתאימה לכם ולצרכים שלכם למשך שנים ארוכות, חשוב מאוד ליצור קשר עם חברה מוכרת ומנוסה בתחום. חברה שכזו תדע לייעץ לכם ולסייע לכם לתכנן גינה חלומית שתתאים לא רק לכם, אלה גם לבית עצמו, לנוף בסביבה והכי חשוב תסייע לכם לבחור צמחים, עצים ופרחים המתאימים לסוג האדמה והאקלים במקום. כדי שגינה תמשיך לשגשג ולפרוח לשנים ארוכות חשוב לתכנן מערכת השקיה שתאפשר חלקות מים נכונה לכל צמח ופרח ותאפשר לכם הנאה רבה לצד תחזוקה מינימלית ככל האפשר. חברה כזו תספק לכם גם את זה.

אם אתם זקוקים לשירותי עיצוב תכנון והקמת גינות שישדרגו עבורכם את איכות החיים והנכס, חברת ערבות היא הכתובת הנכונה עבורכם. חברת ערבות מתמחה בתכנון, עיצוב והקמה של גינות לבתים פרטיים. החברה שמה דגש מיוחד על שירות לקוחות ברמה גבוהה ועבודה יד ביד עד הכנה של תכנון גינה אופטימלי שעונה על כל הצרכים, כדי לנצל באופן מקסימלי ופונקציונלי את החצר שלכם. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-2439449.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים