עיצוב גינות במרכז

הדרך הנכונה לעיצוב גינות נוי

תכנון, עיצוב והקמה של גינות נוי יכול להיות מאתגר ומרתק בו זמנית. הדרך אל היעד רצופה התמודדות עם משוכות רבות, מתן תשומת לב לפרטים גדולים וקטנים והרבה החלטות שדורשות התייחסות ומענה מקצועיים. כדי להגיע לתוצאה מדויקת ונכונה שתיתן לכם מענה רצוי וגינה ממנה תוכלו ליהנות למשך שנים ארוכות, חשוב לעבוד מול אנשי מקצועי עם ניסיון רב ומוכח בתחום.

דברו איתנו >>

למידע נוסף לחצו כאן

עיצוב גינות נוי מודרני מצריך לקחת בחשבון היבטים רבים. ישנה התייחסות שונה אל תכנון גינות במרכז לעומת תכנון גינות באזור הרי הגליל, או אזור הנגב ודרום הארץ. מבין השיקולים המקצועיים ניתן למנות – התייחסות אל הבית הקיים, תוואי פני השטח של הגינה וגודלה, התייחסות אל הנוף, כיווני רוח, שמש, צל, סוג האדמה, רמת המשקעים השנתית, ועוד גורמים שיעזרו לקבוע אלו צמחים ואלמנטים מתאימים לגינה שלכם, כיצד הם ישתלו ויסודרו במרחב ועוד. ישנם שיקולים נוספים שצריך להביא בחשבון ובהם – העדפה של הלקוחות, לאלו שימושים הגינה מיועדת בעיקר, שיקולים תקציביים ועוד.

 

איך מתכננים גינה בצורה נכונה?

פעמים רבות תכנון הגינה מוכתב בעיקר על ידי צרכים עיקריים של בעלי הגינה, יחד עם שיקולים כמו נראות, גודל הגינה, השימוש שיעשה בה ושיקולי תקציב. מתכנני גינות מקצועיים ידעו לכוון אתכם ולפשר בין הרעיונות שלכם לבין המציאות והתקציב שאתם מקדישים לטובת גינה. יחד עם זאת, מכיוון שמדובר לרב בהשקעה ארוכת טווח, חשוב לשים דגש על הנראות השלמה כבר בשלבים הראשונים ולתת דגש ליופי לצד שימושיות. גם עניין ההשקיה והתחזוקה של הגינה, צריכים להילקח בחשבון ואנשי מקצוע מנוסים בתחום ודאי יציעו לכם מספר רעיונות שביניהם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר.

רצוי במידת האפשר להתחיל את הקמת הגינה בחודשים ינואר, פברואר ומרץ, החודשים שלפני האביב הם לרוב התקופה הטובה ביותר כדי לתת לגינה אפשרות לפרוח וללבלב לפני תחילת הקיץ החם. קביעת תמצית עיצוב הגינה בעזרת שרטוט מקצועי הממחיש את ניצול תוואי השטח, היא הכרחית והיא תהיה גם הצעד הראשון בתכנון גינת הנוי. מעצבי גינות מקצועיים יסייעו לכם להבין ולהתגבר על כל הבעיות שצריך לפתור, כגון חוסר פרטיות בגינה, פתרונות אספקה של מים, פינות חמד מיוחדות, צמחים, צבעים ואלמנטים שיוצרים עיצוב פונקציונאלי, זורם והרמוני.

 

אם אתם מחפשים שירותי תכנון ו/או עיצוב גינות במרכז הארץ, חברת ערבות היא הכתובת המתאימה לכם. החברה מתמחה בתכנון, עיצוב והקמה של גינות לבתים פרטיים והיא מנוהלת על ידי אסף, הנדסאי נוף, מומחה לתחום העפר, תשתיות והקמת גינות. החברה שמה דגש מיוחד על שירות לקוחות ברמה גבוהה ועבודה יחד איתם, עד להשגת תכנון גינה אופטימלי שעונה על כל הצרכים. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 052-2439449

 

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים